Počas svojej každodennej praktickej činnosti je každý lekár, lekárnik, ale i pacient atakovaný mnohými informáciami a od toho, ako ich využije, závisí vo veľkej miere výsledný stav jeho činnosti.

Najpresvedčivejším dôkazom tohto konštatovania je skutočnosť, že súčasná terapeutická prax disponuje asi 20 000 liečivami a ešte väčším počtom liekov a prípravkov. Informácie o nich sú roztrúsené v niekoľkých tisíckach odborných publikácií, článkoch a databázach, ktorých osvojenie si je nesmierne zložitá a namáhavá činnosť. Je preto treba privítať každý počin, ktorý sa snaží túto informačnú oblasť racionalizovať, zjednodušiť a v konzistentnej forme ponúknuť záujemcovi na praktické využitie.

Na túto základnú požiadavku našej doby reagovalo vydavateľstvo Pharmamonitoring, ktoré vydalo MANUÁL - Lieky registrované v Slovenskej republike s cieľom byť príručkou pre lekárov a lekárnikov.

Prof. RNDr. Jozef Čižmárik, PhD.
Prezident Slovenskej farmaceutickej spoločnosti, Bratislava
MANUÁL – Lieky registrované v Slovenskej republike
Príručka: MANUÁL - Lieky registrované v Slovenskej republike 2010 s obsahom 1304 strán.
cena: 12,95 EUR s DPH. Poštovné - podľa smerníc pošty.
Slais.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookies“.